Kadeřnické potřeby a stylingové tipy pro každý typ vlasů

kadeřnické potřeby

Udržujte vaše vlasy krásné

Častým problémem, kvůli kterým vlasy nevypadají dobře a špatně se upravují, jsou roztřepené konečky. Mějte roztřepené konečky pod kontrolou. Existuje celá řada produktů, které pomáhají uhladit konečky. Jsou-li vaše konečky roztřepené, je nejlepší nechat je ostříhat a pak začít s pořádnou péčí o konečky. Omezíte tak třepení na minimum.

Přidejte jim na objemu

Naučte se používat kadeřnické potřeby pro zvětšení objemu. Na trhu je jich celá řada, takže si můžete vybrat přípravek přesně podle typu vašich vlasů. Ideální je přípravek ve spreji, kterým vlasy postříkáte. Objem vlasům přidáte i správným vyfoukáním. Máte-li vlnité vlasy, které chcete podpořit, použijte přiměřeně tužidla a vyfoukejte vlasy přes difuzér. Je to rychlé a snadné. Než začnete s jakoukoli úpravou vlasů, tak vlasy umyjte a řádně rozčešte a až po rozčesání vysoušejte ručníkem a poté aplikujte stylingové přípravky a pusťte se do samotného stylingu.

Používejte kadeřnické potřeby podle typů svých vlasů

Vždy si vybírejte kadeřnické potřeby podle typů svých vlastních vlasů. Orientujte se podle toho, jaké vlasy máte (vlnité, rovné, kudrnaté), jaké vaše vlasy jsou (suché, jemné, poškozené, normální, barvené nebo jinak chemicky upravené), jak dlouhé jsou (dlouhé, krátké, střední). Jistě znáte své vlasy nejlépe, ale pokud si ve velké škále výrobků nebudete moct vybrat, nechte si poradit od svého kadeřníka. Správné kadeřnické potřeby pomohou vašim vlasům vypadat dokonale v každém případě.

Kvalitní a profesionální kadeřnické potřeby seženete na http://www.a-vlasy.cz